محصولات
آمگابیوتک1، یک سازمان بیوتکنولوژی مستقر در آرژانتین است که در سال 1998 تاسیس شد. این مجموعه با ادغام شرکتهای معتبر تولید دارو و با نگرشی نوآورانه و خلاق نسبت به تولید و تجاری‌سازی داروهای بیوفارماسیوتیک انسانی2 و با هدف دستیابی به بالاترین استانداردهای کیفی وارد صنعت بیوتکنولوژی شد.
این مجموعه امکانات لازم برای کلیه فرایندهای تولید، از تولید ماده اولیه تا محصول نهایی را داراست.
آمگا بیوتک دارای یک بستر تحقیق و توسعه‌ی معتبر و چهار سایت تولیدی است که آن مجموعه را قادر می‌سازد تا محصولات بیوسیمیلار را با بهترین کیفیت تولید کند. این شرکت با صادرات پروتئین‌های نوترکیب به سراسر جهان، یکی از تولید کننده‌های پیشرو دارو در منطقه می‌باشد.
آمگا بیوتک از ادغام سه شرکت مهم به وجود آمده است:
خمابیوتک3: سایت تحقیق و توسعه و سایت تولید پروتئینهایی چون اینترفرون بتا، فیلگراستیم، هورمون رشد که از سال 1998 مشغول به فعالیت بوده است
پی‌سی‌ژن4: سایت تولید پروتئینهایی مانند اینترفرون آلفا که از سال 1992 شروع به کار کرده است.
زلتک5: سایت تولید اریتروپوئتین که از سال 1995 فعالیت خود را آغاز کرده است.

مراکز زیر مجموعه و روند توسعه آمگابیوتک
- افتتاح مرکز تحقیق و توسعه‌ی سانتافه6 در سال 1992، جهت انجام فعالیتهای پژوهشی و توسعه‌ای
- افتتاح سایت کنترل کیفی محصولات نهایی در سال 1994، با هدف کنترل کیفیت تولیدات داروئی
- تاسیس مرکز تحقیق و توسعه‌ی بوینس‌آیرس7 در سال 1998، جهت فعالیتهای پژوهشی
- افتتاح مرکز پیش بالینی و بالینی بوینس‌آیرس در سال 1998، با هدف انجام مطالعات پیش بالینی و بالینی بر روی داروهای تولیدی
- تاسیس سایت‌های تولید بوینس‌آیرس در سال 2005، به منظور تولید مواد اولیه فعال ترکیبات داروئی با منشا بیوتک
- افتتاح سایت‌های تولید سانتافه 1 در سال 2009، جهت تولید مواد اولیه فعال ترکیبات داروئی با منشا بیوتک و کشت سلولهای پستانداران
- راه‌اندازی مراکز تولید سانتافه 2 در سال 2011، جهت تولید مواد اولیه فعال ترکیبات داروئی با منشا بیوتک و کشت سلولهای باکتریائی
- افتتاح سایت‌های تولید سانتافه 3 در سال 2012، با هدف تولید پروتئین‌های با وزن مولکولی بالا

avtoverco


گستره فعالیت آمگابیوتک در جهان
نگرش جدید آمگابیوتک این شرکت را قادر می سازد تا بازارهای جهانی را تحت پوشش خود قرار دهد و در کشورهایی نظیر برزیل، شیلی، کلمبیا، اروگوئه، مکزیک، پاراگوئه، ونزوئلا، مصر، ایران، پاکستان، روسیه، اوکراین، سنگاپور و ویتنام محصولات داروئی خود را ارائه نماید.

بیانیه رسالت آمگابیوتک
"تعالی برای آینده‌ای سالم‌تر"
این شرکت قصد دارد تا با عبور از مرزهای طراحی، تولید و تجاری سازی داروهای بیوسیمیلار، نقش خود را در زمینه تسکین و درمان بیماریهای خاص بشر ایفا نماید و اعتقاد دارد که بیوتکنولوژی، یک صنعت کلیدی برای رشد و توسعه جوامع و بهبود کیفیت زندگی مردم است.

ارزشها
آمگابیوتک با اعتقاد به مجموعه‌ای از ارزشهای مهم و کلیدی نظیر تعالی، نوآوری، همکاری مشترک، صداقت، انعطاف‌پذیری در ارائه خدمات و محصولات، کیفیت تضمین‌شده و مسئولیت‌پذیری، نه تنها فعالیتهای این سازمان، بلکه روابط کاری با کارکنان، شرکا و مشتریان خود را نیز هدایت می‌کند و معتقد است که زنجیره‌ی ارزشهای یک سازمان در کنار یکدیگر، ضامن بالاترین کیفیت خدمات و محصولات آن است.

پرسنل
این مجموعه بر این باور است، که اعضاء تشکیل دهنده سازمان با ارزشترین سرمایه بوده و ضامن نیل به دستاوردهای متعالی در راستای رسیدن به اهداف سازمان هستند. آمگابیوتک ترکیبی است از شایسته‌ترین و حرفه‌ای‌ترین دانشمندان و متخصصین و کارکنان خلاق و مبتکر که دیدگاه‌ها و ارزشهای‌شان را به اشتراک می‌گذارند. این سرمایه بسیار ارزشمند، موتور محرکی برای کمک به توسعه بیوتکنولوژی برای بهبود کیفیت زندگی مردم است.
این تیم متشکل از دانشمندان مجربی است که هم در آرژانتین – یکی از کشورهایی که توسعه بیوتکنولوژی بعنوان بخشی از ارکان رشد این کشور در نظر گرفته شده است- و هم در خارج از کشور آرژانتین آموزش دیده‌اند و تعداد بسیار زیادی از آنها دارای درجه دکترا هستند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت شرکت آمگابیوتک مراجعه نمائید.
http://www.gemabiotech.com
amega co

avtoverco
The Rolex's top Observatory chronometer, which has been cheap watch tested only after the movement has been put into the perpetual watches watch case, has an average error of less than two seconds per day, more than two times more accurate than the omega uk average chronometer certified chronometer.