محصولات
شرکت اکتوورکو در سال 1348 توسط شادروان دکتر مصطفی نراقی تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید و واردات دارو آغاز کرد. دکتر نراقی که فارغ التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران بودند، همزمان با تاسیس شرکت اکتوورکو به اتفاق چند تن از همکاران خود کارخانه داروسازی شفا را نیز جهت فعالیت در زمینه تولید دارو پایه گذاری نمودند. دکتر نراقی که از انسانهای متعهد و خدمت گذار به میهن و مردم کشور خود بود در تمام طول عمر کاری خود حتی در سالهای جنگ تحمیلی از خدمت به مردم فروگذار نکرده و همواره به عنوان یکی از فعالان اصلی تامین دارو در کشور فعالیت داشتند. پس از فوت ایشان شرکت اکتوورکو کماکان به فعالیت خود در زمینه تامین دارو ادامه داد ولی در راستای تولید محصولات دارویی تصمیم به تاسیس کارخانه‌ای مستقل گرفته شد. برای این منظور، به سرعت، کلیه اقدامات زیربنایی انجام گردید و کارخانه طی مدت دو سال، مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا ساخته شد و در سال 1389 با حضور سرکار خانم دکتر وحید دستجردی، وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی، افتتاح گردید.
کارخانه داروسازی اکتوورکو با زیربنایی به مساحت 7000 متر مربع در شهرستان کرج 50 کیلومتری تهران و در یکی از بهترین مناطق صنعتی کشور به نام شهرک بهارستان واقع شده است و دارای خط های تولید قرص، کپسول، سرنگ از پیش پر‌شده و ویال لیوفیلیزه می‌باشد.
هم اکنون این کارخانه با همکاری دو شرکت قدرتمند اروپایی، اکتاویس1 (رتبه دوم شرکتهای اروپایی تولید کننده داروهای ژنریک) و کرکا2 (رتبه پنجم شرکتهای اروپایی تولید کننده داروهای ژنریک) داروهای متعددی چون سوستاک3، آسنترا4، لتیزن5 و ... را تولید می نماید. مدیران این مجموعه در راستای توسعه کارخانه، سایت تولید محصولات بیولوژیک را در برنامه خود قرار داده و در این راستا با گروه کارخانجات آمگا بیوتک6 آرژانتین که از قطبهای اصلی تولید محصولات بیوتکنولوژی می‌باشد قرارداد همکاری منعقد نموده و ماده اولیه محصولات خود را از آن شرکت تهیه می نماید. در حال حاضر محصولاتی چون اینترفرون بتا، اینترفرون آلفا، اریتروپوئیتین، هورمون رشد، آنتی بادی های منوکلونال و ... در برنامه تولید این بخش از کارخانه قرار دارند.
کارخانه اکتوورکو که خط مشی اصلی خود را بر کیفیت بالای محصولات و رضایت بیماران بنا نهاده است همواره با انتخاب شرکتهای دارویی تراز اول جهان، تامین دارو برای بیماریهای خاص از بهترین منابع موجود، استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و استخدام پرسنل مجرب و کار آزموده در رسیدن به این مهم گام بر می دارد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت شرکت اکتوورکو مراجعه نمائید.
http://www.actoverco.com
avtoverco

avtoverco
The Rolex's top Observatory chronometer, which has been cheap watch tested only after the movement has been put into the perpetual watches watch case, has an average error of less than two seconds per day, more than two times more accurate than the omega uk average chronometer certified chronometer.