محصولات
خبر قبلی خبر بعدی


1/3/1392

برگزاری اولین کارگاه آموزشی شرکت اکتوور کو برای بیماران ام اس

 شرکت اکتوور با هدف افزایش سطح آگاهی بیماران مبتلا به ام اس در رابطه با بیماری، نحوه برخورد با بیماری، تغییر سبک زندگی، بازتوانی، آخرین یافته ها و درمانهای معرفی شده و نحوه مصرف صحیح داروهای رایج و سایر موضوعات مورد نیاز این عزیزان اقدام به برگزاری جلسات آموزشی با حضور متخصصین و کارشناسان مربوطه نموده است این جلسات بصورت رایگان برگزار شده و شرکت در این کارگاهها برای کلیه بیماران ام اس مجاز است.

اولین کارگاه آموزشی با عنوان ورزش و بازتوانی در تاریخ 26/2/1392  و با حضور بیماران مصرف کننده اینترفرون در مرکز خردمند برگزار گردید. این کارگاه که به مدت 2 ساعت و نیم بطول انجامید شامل 2 بخش بود که در بخش اول به مباحثی در رابطه با تاثیر ورزش و انواع تمرینات ورزشی مناسب برای ام اس پرداخته شد این بخش توسط جناب آقای سنگلجی (کارشناس ارشد فیزیوتراپی) که در این حوزه سالها تجربه دارند ارائه گردید و بعد از یک استراحت و پذیرایی کوتاه بخش دوم کارگاه به شکل جلسه پرسش و پاسخ با حضور سرکار خانم دکتر مافی پزشک مرکز مطالعات ام اس و سرکار خانم هادیان کارشناس ارشد تغذیه و جناب آقای سنگلجی برگزار گردید. در بخش پرسش و پاسخ به کلیه سوالات مرتبط با بحث ارائه شده و نیز سایر سؤالات مرتبط با تغذیه، نحوه مصرف دارو و طب مکمل پاسخ داده شد در انتهای این جلسه سایت www.msmarkaz.com برای مطالعه بیشتر و همچنین جهت بهره مندی از خدمات مشاوره آنلاین، به شرکت کنندگان معرفی گردید.

همچنین  شرکت اکتوور در نظر دارد برای مبتلایان به ام اس بصورت هفتگی گردهمایی های ورزشی با حضور کارشناس ارشد فیزیوتراپی و مربی باتجربه، به شکل انجام نرمش صبحگاهی دریکی از پارکها برگزار نماید. و در بخشی از این همایش ضمن آموزش شیوه های صحیح توانبخشی به سئوالات بیماران پاسخ داده خواهد شد.

به اطلاع کلیه عزیزان علاقمند شرکت در این گردهمایی ها می رساند که جهت ثبت نام در این برنامه می توانند از طریق ارسال درخواست با ذکر Email و شماره تماس خود در بخش "تماس با ما" سایت ام اس مرکز و یا از طریق تماس با شماره های 88311666 و 88309291 در این دوره ها ثبت نام نمایند.

The Rolex's top Observatory chronometer, which has been cheap watch tested only after the movement has been put into the perpetual watches watch case, has an average error of less than two seconds per day, more than two times more accurate than the omega uk average chronometer certified chronometer.