محصولات
خبر قبلی خبر بعدی


26/12/1391

کتاب غبار ام اس بر بال های من رو نمایی شد.

در روز 15 اسفند ماه در مراسم افتتاحیه خط تولید داروهای اینترفرون در کارخانه اکتوورکو، کتاب غبار ام اس بر بال های من که به کمک جمعی از بیماران مبتلا به ام اس نوشته شده و به قلم یکی از نویسندگان خوب کشور ویرایش شده است، رو نمایی شد و به سه نفر از افرادی که بهترین داستانها را نوشته بودند، جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید. در این کتاب برداشت بیماران از ام اس، نحوه ارتباط  آنها با بیماری و خاطرات شیرین و تلخ آنان با بیانی شیوا و دلنشین گردآوری شده است و لذا می تواند برای کلیه بیماران مخصوصا کسانی که به تازگی بیماری آنها تشخیص داده شده است، مفید باشد.

ضمنا این کتاب رایگان بوده و از طرف شرکت اکتوورکو به صورت هدیه در اختیار بیماران قرار خواهد گرفت. به زودی می توانید برای تهیه این کتاب   به یکی از مراکز خدمات مشاوره، آموزش و تزریق شرکت اکتوورکو در شهر خود مراجعه نمایید.

The Rolex's top Observatory chronometer, which has been cheap watch tested only after the movement has been put into the perpetual watches watch case, has an average error of less than two seconds per day, more than two times more accurate than the omega uk average chronometer certified chronometer.