محصولات
خبر قبلی خبر بعدی


3/11/1391

حضور موثر شرکت اکتوورکو در همایش سالانه بیماران ام اس استان خوزستان

گردهمایی سالانه بیماران ام اس استان خوزستان در تاریخ 28/10/91 در سالن نیوسایت شرکت نفت اهواز و با حضور بیماران و خانواده آنان برگزار گردید. واحد خدمات بیماران ام اس شرکت اکتوورکو نیز با حضور فعال در این همایش، ضمن معرفی داروهای اینترفرون و سایت www.msmarkaz.com، ویژه کلیه بیماران ام اس کشور، از بازدیدکنندگان و علاقمندان جهت عضویت در اولین مجله الکترونیک بیماری ام اس در محل غرفه ثبت نام بعمل آورد. اساتید نورولوژیست استان نیز در غرفه شرکت اکتوورکو حضور یافته و در جریان نتایج مطالعات بالینی اینترفرون های شرکت قرار گرفتند. در این همایش، مسابقه ای از طرف شرکت اکتوورکو برگزار شد که پس از قرعه کشی، جوایز نفیسی از جمله یک دستگاه دوربین عکاسی دیجیتال، یک دستگاه DVD Player، یک دستگاه تلفن بی سیم و ست کیف چرمی زنانه و مردانه به برندگان اهداء گردید.

همچنین پنل پرسش و پاسخ با حضور اساتید نورولوژیست برگزار شد که مورد استقبال حضار واقع گردید و به دست اندرکاران برگزار کننده ی گردهمایی لوح تقدیر اهداء شد. در پایان همایش پیرو مذاکرات انجام شده و توافقات بعمل آمده با ریاست محترم انجمن ام اس خوزستان، مقرر شد شرکت اکتوورکو با بکارگیری نیروهای جدید، خدمات بیشتری را در زمینه آموزش، مشاوره و پرستاری به بیماران ام اس ارائه دهد.

لازم به ذکر است که پزشکان نورولوژیست استان، مسئولین معاونت غذا و داروی استان، مسئولین داروخانه های امام صادق و هلال احمر اهواز، مسئولین بیمه و مسئولین بهزیستی و نماینده شهرداری استان نیز در همایش حضور داشتند.

The Rolex's top Observatory chronometer, which has been cheap watch tested only after the movement has been put into the perpetual watches watch case, has an average error of less than two seconds per day, more than two times more accurate than the omega uk average chronometer certified chronometer.