محصولات

1396/6/5
برگزاری همایش ریلکسیشن و روشهای کاهش استرس در بیماران مبتلا به ام اس

برگزاری کارگاه آموزشی ریلکسیشن و روشهای کاهش استرس در بیماران مبتلا به ام اس


1396/7/15
به زودی همایش یکروزه تغذیه در بیماران مبتلا به ام اس

به زودی همایش یکروزه تغذیه در بیماران مبتلا به ام اس


1396/6/11
برگزاری گردهمایی بزرگ سالانه بیماران مبتلا به ام اس شهر تهران

گردهمایی بزرگ سالانه بیماران مبتلا به ام اس شهر تهران، روز پنجشنبه مورخ 96.06.09، در سالن پاسارگاد هتل اسپیناس تهران با حضور 300 نفر از بیماران و خانواده های ایشان برگزار شد.


1396/6/5
کتاب (ورزش و توانبخشی در ام اس) آماده ارائه به بیماران در مراکز مشاوره داروهای اینترفرون شرکت داروسازی اکتوورکو

با توجه به تقاضای بیماران مبتلا به ام اس و به منظور اطلاع رسانی به ایشان در خصوص روشهای بهبود عملکرد فیزیکی، کتاب ( ورزش و توانبخشی در ام اس )، که با یاری اساتید مغز و اعصاب و توانبخشی نگارش شده بود، در کلیه مراکز مشاوره داروهای اینترفرون شرکت داروسازی اکتوورکو موجود می باشد.شما عزیزان با مراجعه به یکی از مراکز مشاوره ما می توانید  به صورت رایگان این کتاب را در اختیار داشته باشید.


1396/6/5
به زودی توزیع کتاب ( ام اس را بیشتر بشناسیم) در تمامی مراکز مشاوره داروهای اینترفرون شرکت داروسازی اکتوورکو

به منظور اطلاع رسانی به بیماران مبتلا به ام اس در خصوص شناخت هر چه بیشتربیماری ام اس و مرتفع نمودن برخی سوالات بیماران، کتاب ( ام اس را بیشتر بشناسیم )، توسط تیم تحقیقاتی شرکت داروسازی اکتوورکو با مدیریت آقای دکتر مجید زاهدی وهمچنین نظارت آقای دکتر سید مسعود نبوی، متخصص مغز و اعصاب و فلوشیپ ام اس و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شاهد و مدیر مرکز تحقیقات مغز و اعصاب موسسه رویان گرد آوری و تنظیم شده است که هم اکنون در دست چاپ می باشد.

همچنین کتاب نامبرده، به زودی در اختیار کلیه مراکز مشاوره داروهای اینترفرون این شرکت، جهت توزیع رایگان به کلیه بیماران مصرف کننده داروهای اینترفرون شرکت داروسازی اکتوورکو ( اکتووکس - اکتوفرون ) قرار داده می شود.

... 1 2 3 4 5 

The Rolex's top Observatory chronometer, which has been cheap watch tested only after the movement has been put into the perpetual watches watch case, has an average error of less than two seconds per day, more than two times more accurate than the omega uk average chronometer certified chronometer.