محصولات
با توجه به رابطه تنگاتنگ بیماری ام‌اس با وضعیت روحی و روانی مبتلایان و تاثیر استرس در عود یا شدت بیماری، توصیه می شود که هر وقت احساس ناراحتی، استرس یا افسردگی نمودید با انجام تستهای روانشناسی زیر وضعیت سلامت روحی و روانی خود را بررسی نموده و در صورت اختلال جدی به روانشناس یا روانپزشک مراجعه نمائید. برای این منظور می‌توانید تست بک را که تست بسیار قابل اعتمادی برای بررسی میزان افسردگی است، در همین سایت و به صورت آنلاین طراحی شده تکمیل نموده و با توجه به نتایج و توضیحات آن اقدام لازم را به عمل بیاورید .

1391/9/22
افسردگی

اصطلاح افسردگی، اغلب برای بیان اندوه عمیق به کار می‌رود. تقریبا همه افراد زمانی به غم و غصه دچار می شوند. اما ...


1391/9/22
تست سنجش میزان افسردگی (تست بک)

این پرسشنامه حاوی 21 گروه جملات است. لطفا هر­گروه از جملات را به دقت بخوانید. سپس در هرگروه از جملات یک جمله را انتخاب کنید­که بهتر از همه گویای احساسات شما طی دو هفته گذشته تا به همین امروز است.


1391/9/22
تست اعتماد به نفس

برای سنجش وضعیت اعتماد به نفس خود اینجا را کلیک­کنید.


1391/9/22
پرسشنامه وضعیت سلامت روان (GHQ)

اگرمی‌خواهید بدانید که در چند هفته گذشته، ناراحتی جسمانی داشته‌اید و یا به طور­کلی، وضع عمومی سلامت شما چگونه بوده است ...


1391/9/22
تست سنجش استرس محیط کار

استرس نوعي حالت دروني است­كه مي­تواند زمينه ساز بيماري­هاي گوناگوني باشد. استرس مي­تواند يك سازمان و كارمندان آن را تحت تأثير قراردهد. 

1 

The Rolex's top Observatory chronometer, which has been cheap watch tested only after the movement has been put into the perpetual watches watch case, has an average error of less than two seconds per day, more than two times more accurate than the omega uk average chronometer certified chronometer.