محصولات
ورزش و ام اس: ورزشهای توصیه شده

سوال: چه ورزشهایی برای افراد مبتلا مناسب است؟

 


نویسنده : 6616   ارسال در : 1391/11/24

سلام   میخواستم   بدونم  به  جز یوگا  چه  ورزشی  مناسب هستش  که  انجام بدهم  چون  تمرکز کردن  

کمی  برام مشکله 

 


نویسنده : مدیر سایت   ارسال در : 1391/11/1

خوش آمدید دوست عزیز.

کلاسهای یوگا در باشگاههای ورزشی دولتی و خصوصی سراسر کشور برگزار می شوند؛ همچنین CD ها و کتابهای خود آموز آنها در بازار وجود دارد؛ اما از آنجا که یوگا اغلب با حرکات کششی شدید همراه است و در صورت انجام غلط می تواند باعث کشیدگی بیش از حد عضلات یا آسیب به مفاصل شود، قویا توصیه می کنیم آن را در یک مرکز معتبر و زیر نظر مربی شروع کنید و زمانی که بر نحوه صحیح انجام حرکات مسلط شدید تکنیک هایی را که آموخته اید خودتان در منزل انجام دهید.


نویسنده : sadegh   ارسال در : 1391/10/27

با سلام و تشکر عضو جدید هستم با سلامتی نسبی خوب

ورزش می کنم ولی یوکا بلد نیستم راهنمائی کنید

با تشکر


نویسنده : دکتر مافی   ارسال در : 1391/10/25

همانطور که در بالا اشاره کردیم و در قسمت سوالات رایج سایت نیز آمده است، محدودیت خاصی برای ورزش کردن وجود ندارد، هر ورزشی که بتوانید از انجامش لذت ببرید برایتان مفید است، البته ورزشهایی مانند یوگا به چند دلیل مفیدترند: 1-در کنترل استرس نیز کمک کننده اند. 2- با اینکه به قوی کردن عضلات کمک می کنند، به دلیل کند بودن حرکات، گرمای زیادی تولید نمی کنند. 3- به علت دارا بودن حرکات کششی فراوان، در کنترل گرفتگی های عضلانی نیز موثرند. 4- و نهایتا  بسیاری از حرکات آن نیازی به توان فیزیکی بالا ندارد. تای چی و ورزشهایی مانند نرمش در آب از سایر ورزشهای توصیه شده اند.

موفق باشید.


1 
کاربر گرامی، جهت ارسال مطلب خود می بایست نخست در سایت ثبت نام کنید.

The Rolex's top Observatory chronometer, which has been cheap watch tested only after the movement has been put into the perpetual watches watch case, has an average error of less than two seconds per day, more than two times more accurate than the omega uk average chronometer certified chronometer.